De Redactie van Beter Begeleiden

Beter Begeleiden verschijnt 5x per jaar als digitaal magazine op onze website en valt 5x per jaar als papieren magazine bij onze leden in de bus.

Onze redactie stelt zich graag aan jullie voor:

Lidy Peters

Lidy werkt als intern begeleider voor het jonge kind en als leesspecialist dyslexie in het basisonderwijs. Daarnaast werkt ze voor de Onderwijscoöperatie. Je kunt Lidy bereiken via l.peters@lbbo.nl

Nettie Kramer

i

Nettie is zelfstandig begeleider in het onderwijs (zbo'er), beeldbegeleider, trainer overblijf en interim-leraar. Momenteel is zij werkzaam als invaldocent Nederlands op het vmbo-Salland in Assen. Je kunt Netty bereiken via n.kramer@lbbo.nl

Engelien Houben-Feddema

Engelien is werkzaam als ib'er en rt'er in het basisonderwijs. Ze is tevens lid van het bestuur van de LBBO. Je kunt Engelien bereiken via e.houben@lbbo.nl

Janny Buma

Janny is intern begeleider op een school in Den Haag, van de peuters tot en met groep 8.Je kunt Janny bereiken via j.buma@lbbo.nl

Josje Jaasma

Josje werkt in het SWV Zuidoost Utrecht als coördinator en schoolondersteuner, geeft trainingen en coacht leerkrachten en hun groepen bij KANS in onderwijs. Verder is ze gecertificeerd beeldbegeleider. Je kunt Josje bereiken via j.jaasma@lbbo.nl

Joke Verwoerd

Joke heeft 41 jaar voor de klas gestaan en was ruim tien jaar ib’er. Ze is bijna vanaf de oprichting van de LBib betrokken geweest bij de redactie van Beter Begeleiden. Je kunt Joke bereiken via j.verwoerd@lbbo.nl

Ton Bunck

Ton Bunck is als freelance eindredacteur betrokken geweest bij diverse publicaties en magazines op het gebied van onderwijs. Daarnaast vertaalt en bewerkt hij artikelen en boeken uit het Engels en het Duits. Je kunt Ton bereiken via t.bunck@lbbo.nl

Elleke van den Burg

Elleke Burg is (freelance) hoofdredacteur van Beter Begeleiden. Ze is sinds 2015 zelfstandig tekstschrijver en journalist vanuit haar eigen bureau: Elleke Tekst. Haar specialismen: onderwijs en opvoeding. Ook is ze redacteur bij uitgeverij Pica. Hiervoor werkte Elleke jarenlang bij CPS als uitgever en redacteur. Ook was ze journalist bij de onderwijstijdschriften Van twaalf tot achttien en TooN. Je kunt Elleke bereiken via hoofdredacteur@lbbo.nl