Kwaliteitsregister

Wil je weten welke begeleiders zijn opgenomen in het kwaliteitsregister van de LBBO? Bekijk het overzicht van geregistreerde leden. Zij voldoen aan de kwaliteitseisen van de LBBO.
67 begeleiders gevonden
  • Specialisme

Adrie Beljaars, A3begeleiding

1446 AG PURMEREND
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Yasmine Tegouana, Met Yasmine

3331 RA Zwijndrecht
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist

Mariëlle Kraaijenbrink, Samenwerkingsverband Passend Onderwijs Goeree Overflakkee

Koningin Julianaweg 55
3241 XB Middelharnis
Specialisme(n)
  • Ambulant begeleider

Hetty Meulensteen, Hetty Meulensteen Specialist Hoogbegaafdheid

Dorpsstraat 66
5835 AJ Beugen
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Sandra Bakker, In beeld

1014 ZG Amsterdam
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Ilona ter Haar, SOPOW - OBS Stegeman

7101 CE Winterswijk
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Rene Goedhart, ROC Nova College

Paxlaan 26
2131 PZ HOOFDDORP
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist
  • Intern begeleider

Arjan Lambert, Samenwerkingsverband Passend Onderwijs Goeree-Overflakkee

Koningin Julianaweg 55
3241 XB Middelharnis
Specialisme(n)
  • Ambulant begeleider

Diana van Duin – van Stralen, Basisschool Reflector - Blosse

Keerkring 49
1705 SP Heerhugowaard
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Monique Meeuwisse-Geerdink, Monique Meeuwisse - interim en advies in onderwijs

Boekweitdreef 73
7006 LB Doetinchem
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Lidewijn van Kuppevelt, stichting Tangent

Vier Heultjes 20
5161 PW Sprang-Capelle
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Judith Ossel, Ambulante Educatieve dienst (AED)

Elisbethhof 17
2353 EW Leiderdorp
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Froukje van Eerde, Wijzer in het onderwijs

Eekvenne 48
7244 AM Barchem
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Nita van Dijk, Stichting PrimAH

9460 AA Gieten
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Laura van der Kooij, SKIPOV Basisonderwijs

5461 KS Veghel
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Sjef Langedijk, SKO West-Friesland

Overstek 19
1718 EC Hoogwoud
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Annette-Ruth Visser, Bogermanschool

Houten
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist

Ragnild Zonneveld-Bijkerk, Cedin

Drachten
Specialisme(n)
  • Jonge kindspecialist
  • Specialist begaafdheid

Ellen de Munck

Eindhoven
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Patricia Versnel-Blom

almere
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Mariska Leijten

5348 SR Oss
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Marja van Wieren, CBS Het Carillon Zwolle - Vivente

Bachlaan 2
8031 HL Zwolle
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Clarina Steenaert

1213 ED Hilversum
Specialisme(n)
  • Jonge kindspecialist

Anny Peek, Intern begeleider en Gedragsspecialist bij STIP VSO, Utrecht.

Angerensestraat 26
6691 GE GENDT
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist
  • Intern begeleider

Marjolein van Dam, Ambulante Educatieve Dienst

Elisabethhof 17
2353 EW Leiderdorp
Specialisme(n)
  • Ambulant begeleider
  • Specialist begaafdheid

Willeke Rol, Bright Kids

Burgemeester De Kievietstraat 10A
1111 GN Diemen
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Marije Zuidervaart, Ambulante Educatieve Dienst Leiden

Elisabethhof 17
2353 EW Leiderdorp
Specialisme(n)
  • Specialist begaafdheid

Wenny Bartman, Expertisecentrum Innoord

1019 LL Amsterdam
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Martin Timmer, Voorsprong in Talent

Boshoek 2
3791 RN Achterveld
Specialisme(n)
  • ZBO - Specialist Begaafdheid

Linda Laukens, Steen voor Steen Beter Rekenen/Steen voorSteen in Beeld

Beukenlaan 113
2665 DW Bleiswijk
Specialisme(n)
  • ZBO - Beeldbegeleider

Bert van de Waerdt, Driestar-educatief

Burgemeester Jamessingel 2
2803 Gouda
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Phia Donkhorst, Onderwijscollectief VPR

Gemeenlandsedijk Noord 26i
3216 AG Abbenbroek
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist

A.Wiegersma- de Vries, Prisma, gespecialiseerd onderwijs Kampen

Kampen
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Marina Stolk, Time-in Educatie

Molenstraat 10
2691 BZ 's-Gravenzande
Specialisme(n)
  • Gedragsspecialist

Agnes Ippel van der Loos, SKO Scholengroep Katholiek Onderwijs

Meentweg 14
8224 BP Lelystad
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Margrit Deurloo, Handen in 1 voor gedrag

essehout 49
2719 MD Zoetermeer
Specialisme(n)
  • ZBO - Ambulant begeleider

Agnes Bos, werkzaam als beeldcoach bij stichting VierTaal Den Haag

Vleutenstraat 18
2546 EJ Den Haag
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Carolien, Caro Kindercoach & begeleiding

Hoofdgraaf 34
4281 NP Andel
Specialisme(n)
  • ZBO - Ambulant begeleider

Laila Wakrim, Bestuur: Movare - Jenaplanschool De Vlieger

Kleine Steeg 8
6131 KJ Sittard-Geleen
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

Lony Bert, Bijdehand, praktijk voor onderwijsondersteuning

Musschenbroekstraat 23
5621 EA Eindhoven
Specialisme(n)
  • Intern begeleider

David van Brummen, Christelijk College de Noordgouw

Eperweg 34a
8181 EW Heerde
Specialisme(n)
  • Beeldbegeleider

Karin Roest, PCBO Apeldoorn De Ontdekking PC Jenaplanschool

Schopenhauerstraat 277
7323 MB Apeldoorn
Specialisme(n)
  • Intern begeleider